• Piataci – projekty

• Ako každý rok, tak aj tento, sme si s piatakmi spestrili čakanie na vysvedčenie prezentáciou projektov. O tom, že sa opäť vydarili sa môžete presvedčiť vo fotodokumentácií.

Do fotogalérie bol pridaný nový album Piataci – projekty.

• O POHÁR RIADITEĽA CENTRA VOĽNÉHO ČASU

• Dňa 26.1. sa v Kysuckom Novom Meste uskutočnil preložený vianočný turnaj vo vybíjanej O POHÁR RIADITEĽA CENTRA VOĽNÉHO ČASU. Turnaja sa zúčastnilo 9 škôl okresu, pričom sa hralo v troch trojčlenných skupinách. Naše dievčatá nastúpili na prvý zápas proti ZŠ Dolinský potok. Priebeh bol vyrovnaný, ale ku koncu polčasov sme vždy mali na vrch a tak sme zvíťazili 9:7. Druhý zápas mal rozhodnúť o našom postupe zo skupiny. Nastúpili sme proti ZŠ Rudina.

Naše dievčatá boli zdravo namotivované a v zápase nenechali nič na náhodu. Zvíťazili jednoznačne 11:4. Vo finálovej skupine sme síce ťahali za kratší koniec, ale celkové tretie miesto v našich sťažených podmienkach bez telocvične má pre dievčatá určite cenu zlata.

Veľká gratulácia patrí týmto dievčatám: Ema Komárová, Nina Káčeríková, Jana Cabadajová, Ľudmila Káčerová, Nikola Kolláriková, Mária Berešíková, Veronika Heltová, Karolína Kuznická, Linda Zátorská, Terézia Žiaková, Rachel Kšenzuláková, Kristína Lašeková. Ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy.

Do fotogalérie bol pridaný nový album O POHÁR RIADITEĽA CENTRA VOĽNÉHO ČASU.

• Výsledky súťaže o najkrajšiu vianočnú výzdobu

• Medzi aktivity organizované Žiackou školskou radou  patrí aj  súťaž o najkrajšiu vianočnú výzdobu tried. Členovia žiackeho parlamentu mali ťažkú úlohu. Spomedzi všetkých tried, ktoré boli bohato vyzdobené, vyberali víťazov osobitne z prvého a druhého stupňa. Hodnotila sa kreativita, precíznosť, ale predovšetkým vlastná tvorba ozdôb a použitých dekorácií. Žiaci pri výzdobe spolupracovali, tvorili, prinášali nové nápady  a predovšetkým sa zabávali.

Víťazmi prvého stupňa sa stala 3. trieda na druhom stupni nás najviac upútala výzdoba 8. triedy. Odmeneným víťazom ešte raz blahoželáme.

Koordinátor ŽŠR

Mgr. Kašíková Jana

Do fotogalérie bol pridaný nový album Výsledky súťaže o najkrajšiu vianočnú výzdobu.

• Kúpa vankúšov do ŠKD

• Deti z 2.oddelenia ŠKD si na Vianočnom bazáre zarobili svojimi výrobkami na nové vankúšiky. Môžu na nich počas pobytu v družine odpočívať, alebo sa s nimi hrať :)

Mgr. Fábiková

Do fotogalérie bol pridaný nový album Kúpa vankúšov do ŠKD.