• Talenty 2023

• Dňa 16. 6. sme sa zúčastnili na slávnostnom oceňovaní víťazov okresných kôl predmetových olympiád, umeleckých a športových súťaží pod názvom Talenty 2023. Popri odovzdávaní diplomov a cien CVČ v Kysuckom Novom Meste pripravilo aj bohatý sprievodný program, na ktorom sa podieľali aj naši žiaci – Milan a Samuel Hájnik. Ocenení boli Miloš Mrmus, Peter Zajac, Veronika Jarošíková, Barbora Jančiová, Jakub Kvašňovský, Alexandra Linetová, Milan Hájnik, Dominika Bodocká, Laura Remišová, Michaela Gogoláková a Gabriela Jančiová.

Srdečne gratulujeme.

Do fotogalérie bol pridaný nový album Talenty 2023.

• Finančná gramotnosť na našej škole

• Deviataci a ôsmaci si mohli vypočuť užitočné informácie o základných bankových pojmoch, ako sú
            napr. bežný účet, úver či bankomatová karta. Dozvedeli sa aj o aktuálnych rizikách spojených
            s platením online. Žiakov táto téma veľmi zaujala, čo bolo vidieť aj na bohatej diskusii. Odmenení
            boli malými darčekmi. Týmto sa chceme poďakovať pracovníčkam s Mgr. Miroslave Krišicovej a
            Mgr. Ľubici Pavlusíkovej zo Slovenskej sporiteľne v KNM za plnohodnotnú besedu pripravenú pre
            našich žiakov.

Do fotogalérie bol pridaný nový album Finančná gramotnosť na našej škole.

• Koncoročný výlet do Bratislavy

• 9.6. sme sa so žiakmi piatej a šiestej triedy vybrali na školský výlet do nášho hlavného mesta. Hlavný bodom nášho programu bola návšteva historickej dominanty Bratislavy- Bratislavského hradu. Prehliadka hradu s výkladom sprievodkyne bola veľmi zaujímavá. Žiaci sa dozvedeli, že hrad bol miestom mnohých dôležitých udalostí z našej histórie a mohli sa prejsť po schodoch, po ktorých sa prechádzala aj Mária Terézia. Po prehliadke hradu sme sa prešli historickým centrom mesta, kde sme mohli vidieť ďalšie historické skvosty Bratislavy ako Morový stĺp, Dóm sv. Martina či Michalskú bránu. Na záver nechýbalo ani výdatné občerstvenie, po ktorom sme sa v dobrej nálade šťastne vrátili domov.

Mgr. A. Berešíková

Mgr. P.Brisudová

Do fotogalérie bol pridaný nový album Koncoročný výlet do Bratislavy.

• Deň detí 1.stupeň

• ​​​​​​Zábavné aktivity 1.stupeň:  vybíjaná dievčatá – zmiešané družstvá, futbal chlapci, prenášanie tenisovej loptičky na tenisovej rakete, ula hop, triafanie loptičky do vedra, hádzanie plnej lopty do kruhu, skákanie vo vreci, prenášanie plnej lopty s prekonaním prekážkovej dráhy, skákanie cez švihadlo.

Do fotogalérie bol pridaný nový album Deň detí 1.stupeň.

• Piknik v ŠKD

• Deti zo školského klubu oslávili svoj veľký deň piknikom na školskom dvore. Príjemné popoludnie strávili odpočinkom na dekách, hraním hier, počúvaním hudby, hrou v pieskovisku. Pani vychovávateľky pripravili pre deti aj chutné koláčiky. Všetkým deťom prajeme radostný Deň detí!

Vychovávateľky Fábiková, Cabadajová

Do fotogalérie bol pridaný nový album Piknik v ŠKD.