V kuchynke by sa rozhodne nedali zahanbiť ani naši šiestaci. Dokázali mi to už nejedenkrát. V piatok pripravili lahodné tortilly plnené zeleninou a kuracím mäskom - všetko si samy nakrájali, dochutili a pripravili. Veronika a Nikolka ukázali spolužiakom postup, ako si tortilly správne zabaliť. Kedže sme ich mali príliš preplnené, tortilly nám niektorým síce nedržali správny tvar, ale to nám vôbec nevadilo, pretože boli veľmi chutné
:-) Pripájam aj fotografie z prípravy slaných a sladkých palaciniek, ktoré sme tiež nedávno piekli v kuchynke. Taktiež vyšli podľa našich predstáv a potešili naše chuťové bunky.
Mgr. Tatiana Vajdíková
Do fotogalérie bol pridaný nový album Aktivity v školskej kuchynke.
