Dňa 18.12. sme sa v Kysuckom Novom Meste zúčastnili vianočného turnaja vo vybíjanej. Deväť družstiev sa stretlo v troch skupinách, pričom len víťazi postupovali ďalej. Na úvod si naše dievčatá zmerali sily proti žiačkam Suľkova. Vyhrali sme jednoznačne 19:2. V boji o postup zo skupiny sme sa stretli so ZŠ Clementisova. V úvode bol zápas vyrovnaný, len neskôr sme začali kopiť chyby, ktoré boli aj potrestané. Zápas sme nakoniec prehrali. V skupine dievčatá skončili druhé a tak sme nepostúpili. Za predvedené výkony ďakujeme týmto žiačkam: Paulína Beliančinová, Veronika Cabadová, Adriána Mikolajová, Lucia Pastorková, Aneta Urbaníková, Marianna Vnuková, Eva Pokrivková, Natália Kolláriková, Martina Šedová, Karolína Kuznická, Jana Cabadajová, Ľudmila Káčerová.
Do galérie O pohár riaditeľa centra voľneho času boli pridané fotografie.
