V septembri, okrem iných významných dní, si pripomíname aj Svetový deň mlieka v školách. Ani v našej škole sme na tento deň nezabudli. Za prípravu a realizáciu aktivít vďačíme našim šikovným ôsmačkám Natálii Singerovej, Michaele Orešanovej, Karin Ilovskej a Kláre Ilovskej. Žiaci mali na úlohu prísť oblečení do školy v symbolickom bielom tričku a priniesť si nejakú mliečnu desiatu. Dievčatá si pre všetkých pripravili zaujímavé informácie o mlieku a zároveň zábavné aktivity, za ktoré boli najšikovnejší žiaci odmenení ako inak...mliekom. Všetky triedy za aktívnu účasť získali diplom, ktorý im bude pripomínať, aké je mlieko dôležité pre organizmus človeka.
Mgr. Paulína Brisudová
Do galérie Deň mlieka boli pridané fotografie.
