Celoslovenský detský čitateľský maratón „ČÍTAJME SI...“ je aktivitou Linky detskej istoty, ktorá chce motivovať deti k čítaniu kníh a k pravidelným návštevám knižníc.
Do čitateľského maratónu sme sa po prvýkrát zapojili aj my (žiaci 5. až 7. ročníka). Sme presvedčení, že čítanie podporuje rozvoj osobnosti dieťaťa, pomáha poznávať hodnoty, rozlišovať dobro a zlo, akceleruje rozvoj reči a slovnej zásoby.
Veríme, že aj touto cestou sme možno niekoho motivovali k tomu, aby počas letných prázdnin prepadol fantazijnému svetu pútavej knihy.
Mgr. Ivana Haščíková
Do fotogalérie bol pridaný nový album ČÍTAJME SI... 2022.
