V utorok,11.6.2019, žiaci ôsmeho a deviateho ročníka mali zaujímavé besedy s pracovníčkou CPPa P pani Dolinayová z Kysuckého Nového Mesta. Prvú vyučovaciu hodinu pani Dolinayová strávila u našich ôsmakov a s nimi sa rozprávala na tému ,,Nelátkové závislosti“, kde ich oboznámila o príčinách závislosti, dôsledkoch a nástrahách internetu, čo im hrozí na sociálnych sieťach a ako bezpečne pracovať s internetom. O ,,Obchodovaní s ľuďmi“ sa už rozprávala so žiakmi deviateho ročníka na druhej vyučovacej hodine. Nielen slovom ale aj formou prezentácie im priblížila na čo si majú dávať pozor hlavne počas rôznych letných brigád, dovolenkách, alebo pri lákaní mladých ľudí venovať sa modelingu.
Mgr. E. Javoríková
Do galérie Beseda v ôsmom a deviatom ročníku boli pridané fotografie.
