V utorok 18.06. sa v priestoroch našej školy uskutočnil hudobný koncert pre žiakov prvého stupňa, ktorý bol veľkým zážitkom nielen pre nich, ale aj pre ich vyučujúcich. Žiaci našej školy navštevujúci Základnú umeleckú školu nám spríjemnili blížiaci sa koniec roka. Chodbu školy rozozvučali krásne hlasy spevákov, zvonivé tóny huslí, klavíra, či akordeónu. Žiaci nám zahrali a zaspievali rôzne piesne, ktoré sa naučili za uplynulý školský rok. Ďakujeme im, ale aj im pedagógom za krásne spestrenie dňa a prajeme im veľa úspechov do ďalších rokov.
Mgr. J. Kašíková
Do galérie Koncert žiakov ZUŠ boli pridané fotografie.
