Do fotogalérie bol pridaný nový album Štvrtáci si užili zaslúženú odmenu na ľade.
Naša škola podporuje čítanie a lásku ku knihám rôznymi spôsobmi. Jedným z nich bola aj výzva pre žiakov štvrtého ročníka – prečítať ako trieda spolu 40 kníh. Štvrtáci sa s touto úlohou popasovali výborne a dokázali, že ich knihy naozaj bavia. Ako odmenu za ich snahu a vytrvalosť si mohli užiť skvelý deň na ľade v MM aréne v Krásne nad Kysucou. Výlet na klzisko bol plný radosti a zábavy. Niektorí žiaci sa na korčuliach cítili ako doma, iní sa s nimi zoznamovali po prvýkrát. Táto odmena bola pre štvrtákov nielen motiváciou do ďalšieho čítania ale aj príležitosťou na spoločné zážitky mimo školských lavíc.
